عمل جراحی بینی در تهران

رینوپلاستی یا جراحی بینی ، نوعی جراحی پیچیده است که بیشتر جنبه زیبایی دارد ؛ اما در نارسایی های پزشکی بینی ، مانند مشکل تنفسی ، جراحت های بینی مانند شکستگی ، نارسایی مادرزادی و غیره نیز استفاده می شود.

البته به طور کلی جراحی بینی با هدف زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و با رفع عیوب بینی و اصلاح ایرادات و نقائص ظاهری بینی سبب بهبود فرم بینی و همچنین توازن و تناسب بهتر میان بینی و دیگر عناصر صورت می شود.

علاقمندان به انجام جراحی بینی ، باید بر اساس شهری که در آن زندگی می کنند باید نسبت به انتخاب بهترین جراح بینی اقدام نمایند. به طور مثال شهروندان محترم تهرانی برای انجام جراحی بینی در تهران باید به بهترین جراح بینی در تهران مراجعه نمایند.

دکتر روزینا بشارتی زاده از برجسته ترین و حاذق ترین پزشکان جراحی بینی در تهران هستند ؛ کاندیدای جراحی زیبایی بینی می توانند با مراجعه به مطب دکتر بشارتی زاده به نتایج ایده آل خود از جراحی زیبایی بینی دست یابند.

جراحی بینی در تهران

روش های جراحی بینی

هدف از جراحی بینی ، بهبود عملکرد و زیبایی بینی است. جراحان معمولا یک یا چند تکنیک جراحی را به عنوان روش برگزیده برای انجام این عمل جراحی انتخاب می کنند.

بنابراین دانستن تفاوت روش های جراحی بینی ( رینوپلاستی باز و بسته ) این فرصت را به بیمار می دهد تا تصمیم آگاهانه ای نسبت به انتخاب بهترین گزینه داشته باشد.

  1. جراحی بینی بسته : در جراحی بینی به روش بسته ، جراح صرفا برش ها را در داخل بینی بیمار لحاظ می کند و از ایجاد بخیه در بخش بیرون بینی ( کلوملا  ) خودداری می نماید ؛ لذا در جراحی بینی به روش بسته ، امکان اعمال اصلاحات گسترده وجود نداشته و از این حیث غالبا مورد توجه جراحان قرار ندارد.
  2. جراحی بینی باز : جراحی بینی به روش باز نسبت به روش بسته ، مزایایی بیشتری دارد که از مهم ترین آن ها می توان به باز بودن دست جراح در این جراحی و امکان اعمال تغییرات و اصلاحات وسیع بر روی بینی ؛ نظیر جراحی بینی ترمیمی ، جراحی بینی گوشتی و مواردی از این قبیل اشاره داشت.

جراحی بینی به روش باز ، از ناحیه خارجی بینی و با ایجاد کمترین برش در کلوملا ( پایه حد فاصل بین دو سوراخ بینی ) انجام می شود. این روش از جراحی بینی ؛ به منظور تغییر ظاهر بینی ، ایجاد هارمونی و تناسب اجزای صورت و تحت بیهوشی عمومی انجام می شود.

هزینه جراحی بینی در تهران

محاسبه هزینه جراحی زیبایی بینی ، مستلزم معاینه توسط جراح بینی می باشد ؛ چرا که هزینه دقیق این عمل جراحی ، متأثر از عوامل مختلفی می باشد و بر این اساس ، در هر فردی متغیر است.