جراحی بینی های پهن

جراحی بینی های پهن

جراحی بینی های پهن : پوست بینی در افراد مختلف متفاوت است و به این ترتیب با توجه به نوع پوست بینی میتوان بینی ها را به دو دسته بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم نمود.

چنانچه پوست بینی نازک باشد ، می توان آن را در دسته بینی های استخوانی قرار داد و در صورتیکه پوست بینی ضخیم باشد ، آن بینی در دسته بینی های گوشتی قرار می گیرد.

آیا امکان جراحی بینی های پهن وجود دارد ؟

بینی های گوشتی دارای پوستی ضخیم و غضروفی ضعیف می باشند و به لحاظ ظاهری نوک این بینی ها پهن می باشد.

از طریق جراحي يیني هاي پهن و گوشتی می توان اقدام به رفع عیوب این نوع بینی ها نمود.

دستیابی به نتایج قابل قبول در جراحی بینی گوشتی به انجام جراحی توسط جراح متبحر و مجرب و نیز پیاده سازی  تکنیک های نوین جراحی بینی گوشتی دارد.

ویژگی بینی های پهن یا به اصطلاح گوشتی

  • پوست بینی ضخیم
  • نوک بینی پهن
  • برجستگی پره های بینی
  • پهنای غضروف نوک بینی
  • ضعف غضروف بینی

 

جراحی-بینی-های-پهن

جراحی بینی های پهن چگونه می باشد ؟

بینی های پهن و گوشتی دارای حساسیت بالای جراحی می باشند ، لذا در قدم اول به منظور جراحی این نوع از بینی ها می بایست به یک پزشک متخصص و با تجربه مراجعه نمود.

یک جراح بینی خوب ، جهت جراحی بینی های گوشتی باید قادر باشد بدون ایجاد هر گونه اشکال در عملکرد تنفسی بینی اقدام به برطرف نمودن ایرادات بینی و کاهش سایز بینی نماید.

چنانچه در جراحی بینی های پهن ، گوشت داخل بینی و همچنین تیغه بینی بیش از حد تراشیده شود منجر به نزدیک شدن حفره های بینی به هم شده و عملکرد تنفسی را مختل خواهد نمود.

افرادی که تحت عمل جراحی بینی گوشتی قرار می گیرند باید انتظاراتی معقولانه از جراحی بینی داشته باشند و به دلایلی که ذکر نمودیم نباید توقع دستیابی به یک بینی فانتزی یا عروسکی را داشته باشند.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button