عمل جراحی پروتز چانه در تهران

جراحی پروتز چانه در تهران : صاحبنظران و جراحانی که در حوزه زیبایی چهره فعالیت دارند ، همگی معتقدند که برخورداری از چانه ای متناسب از جمله فاکتورها مهم در هارمونی و توازن یک چهره زیبا محسوب می شود.

در برخی افراد به علل مختلفی ، چانه به میزان کافی رشد نیافته و در نتیجه ، این دسته از افراد با کوچک بودن و عقب رفتگی چانه مواجه هستند ؛ قاعدتا این مسئله بر زیبایی چهره اثر سوء گذاشته و از اعتماد به نفس فرد خواهد کاست.

امروزه راهکارهای موثری به منظور جبران عقب رفتگی چانه و اصلاح آن ارائه شده است که در این میان ، جراحی پروتز چانه از کارآمدترین و پرطرفدارترین آن ها به شمار می رود.

دکتر روزینا بشارتی زاده جراح و متخصص گوش و حلق و بینی تهران و از برجسته ترین جراحان پلاستیک بینی و صورت در این استان به شمار می روند که در زمینه جراحی پروتز چانه از تبحر و تجربه بالایی برخوردارند و بهترین نتایج را برای مراجعین محترم خود به ارمغان می آورند.

لذا شما عزیزان و همراهان گرامی ، جهت انجام جراحی پروتز چانه در تهران می توانید با نهایت اطمینان به مطب دکتر بشارتی زاده بهترین جراح پروتز چانه تهران مراجعه فرمایید و به نتایج ایده آلی دست یابید.

جراحی پروتز چانه همراه با تزریق چربی نانوفت ، توسط دکتر بشارتی زاده بهترین جراح پلاستیک بینی و صورت تهران

برجسته سازی چانه با جراحی پروتز چـانه

طبق تحقیقات به عمل آمده ، افراد بسیاری که از فرم بینی خود ناراضی هستند و در ناحیه چانه دارای غبغب می باشند ؛ سریعا تصمیم به جراحی بینی گرفته و بدین منظور اقدام به انجام آن می کنند.

این دسته از افراد عموما دچار کوچک بودن چانه هستند ، اما متاسفانه به این موضوع توجهی نداشته و تصور می کنند صصرفا با انجام جراحی زیبایی بینی و بهبود فرم بینی ، زیبایی چهره و تناسب صورت شان برقرار محقق می گردد.

اما باید اشاره داشت که کوچک بودن چانه ، سبب بزرگ تر و برجسته تر به نظر رسیدن چانه شده و افتادگی غبغب را بیشتر نمایان می کند ؛ از این رو جراحی زیبایی بینی به تنهایی ، کمک قابل توجهی به بهبود تناسبات و زیبایی صورت نخواهد کرد.

بهترین گزینه در راستای برقراری توازن و تناسب در چهره این دسته از افراد ، انجام جراحی پروتز چانه می باشد.

تا جایی که گاها نیازی به انجام جراحی بینی نبوده ، تنها با انجام جراحی پروتز چانه ؛ هارمونی و توازن در چهره فرد برقرار شده و زیبایی چهره وی دوچندان می گردد.

البته گاهی اوقات به انجام همزمان هر دو عمل جراحی بینی و پروتز چانه ، نیاز خواهد بود که تشخیص این مسئله در صلاحیت پزشک متخصص در این حوزه می باشد.

پروتز چـانه چیست ؟

پروتز یا ایمپلنت چانه ، وسیله ای می باشد که در اندازه ها و شکل های مختلفی وجود داشته و با هدف برجسته سازی چانه مورد استفاده قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که جنس پروتزهای چانه ، از مواد سازگار با بافت طبیعی بدن بوده و در نتیجه می توانند بدون ایجاد عارضه ای برای همیشه در بدن فرد باقی بمانند.

جراحی پروتز چانه در تهران

کاربرد پروتز چـانه

پروتز چانه بهترین و ارجح ترین روش برای افرادی است که به علت کوچک بودن چانه ، صورت آن ها از تناسب لازم برخوردار نبوده و بخش تحتانی صورت در آن ها با بخش فوقانی چهره هماهنگی ندارد و این موضوع زیبایی چهره آنان را تحت الشعاع قرار داده است.

با جراحی پروتز چانه در این موارد می توان ، ناهماهنگی بخش فوقانی و تحتانی صورت را اصلاح کرده و افزون بر زیباسازی چانه ، زیبایی دیگر عناصر چهره را نیز نمایان کرد.

همچنین باید توجه داشت که با انجام جراحی پروتز چانه ، می توان حجم از دست رفته بخش تحتانی صورت که به دنبال افزایش سن اتفاق می افتد را جبران کرده و به بازیابی جوانی صورت کمک شایانی نمود.

روش های جراحی پروتز چـانه

برای نصب پروتز چانه ، دو روش وجود دارد :

  1.  کارگذاری از داخل دهان ( داخل دهان )
  2. کارگذاری از زیر چانه ( خارج دهان )

کاشت پروتز چـانه با روش داخل دهانی

برش جراحی در روش داخل دهانی ، در بخش داخلی دهان و در واقع پشت لب پایین ایجاد می شود.

اگرچه قابل رویت نبودن محل برش جراحی از مزایای روش داخل دهانی ، به شمار می رود ؛ اما از آن جا که در این روش ؛ برای نصب پروتز ، عضله چانه بیمار قطع می شود ، احتمال آسیب دیدگی عصب حسی چانه افزایش یافته و فرد در معرض بی حسی لب پایین قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که عضله قطع شده چانه ؛ در پایان جراحی ، مجددا با استفاده از بخیه های مخصوص ترمیم می گردد ؛ اما دیگر مانند عضله طبیعی عمل نکرده و به تدریج و پس از چند سال موجب تغییر فرم لب پایین می شود.

جراحی پروتز چانه در تهران

کاشت پروتز چـانه با روش خارج دهانی

طبیعتا در نصب پروتز چانه به روش خارج دهانی ( برش زیر چانه ) ، جراح دید مناسب تری به موضع عمل داشته و با سهولت بیشتری می تواند پروتز را نصب نماید.

همچنین ناگفته نماند که در این روش ، می توان در افرادی که علاوه بر کوچک بودن چانه با غبغب نیز مواجه هستند ؛ با برداشتن چربی های غبغب ، افزون بر اصلاح فرم چانه ، غبغب را نیز اصلاح نمود.

از این رو می توان اذعان داشت که جراحی پروتز چانه در روش خارج دهانی ، نسبت به روش داخل دهانی ؛ به مراتب از عواض بسیار کمتری برخوردار است و روش بهتری برای انجام این عمل جراحی می باشد.

هزینه پروتز چـانه در تهران

از پرتکرارتری و رایج ترین سوالاتی که متقاضیان عمل جراحی پروتز چانه با آن روبرو هستند می توان به این سوال اشاره داشت که هزینه پروتز چانه چقدر است ؟

به طور کلی برای انجام اعمال جراحی زیبایی نمی توان قیمت دقیقی ارائه نمود ؛ چرا که هزینه این جراحی های متأثر از عوامل مختلفی می باشند و بنابراین در هر فردی ممکن است متفاوت باشند.

افراد برای اطلاع از هزینه نهایی جراحی پروتز چانه ، باید به مطب جراح متخصص در این زمینه مراجعه نموده و مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار گیرند.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button