عمل بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی

جراحی بینی جزو بالاترین درصد های جراحی های زیبایی در کشور ماست که این درصد هم خانمها و هم آقایان را دربرمیگیرد. افراد سلایق و دید متفاوتی در انتخاب بینی ایده آل خود دارند برخی بینی طبیعی را میپسندند و تقاضای رفع نقایص بینی خود با عمل بینی طبیعی را دارند تا زیبایی بینی کاملا طبیعی حفظ شود.

برخی دیگر از افراد که اکثر رنج سنی پایینتری دارند بینی های عروسکی و فانتزی را میپسندند که این بینی ها کوچکتر از اندازه طبیعی بینی و با قوس بیشتری جراحی میشود.

نمونه-عمل-بینی-طبیعی

نحوه عمل بینی طبیعی

در راینوپلاستی یا عمل بینی طبیعی به جهت برطرف کردن نقائص زیبایی و رفع ایرادهای بینی فرد انجام میگیرد در این موارد از قوس زیاد اجتناب میشود و نوک بینی بنا به درخواست بیمار تا حدی که افتادگی برطرف شود بالا برده میشود.

عمل-بینی-طبیعی

سایر نواقص بینی همچون پهنا ، قوز بینی ، انحراف یا کجی بینی و … در صورت نیاز برطرف خواهد شد. با گذشت زمان و دوره نقاهت بعد از جراحی بینی ، ورم بینی به نسبت بینی جراحی شده بعد از 6 ماه از بین خواهد رفت و میتوانید نتیجه یک بینی طبیعی و زیبا و بدون نقص را مشاهده کنید.

بینی طبیعی

در زمان مشاوره جراحی بینی ، توسط جراح بینی ، بینی شما به نسبت سایر اجزا صورت آنالیز و مورد بررسی قرار میگیرد به علاوه نوع بینی ( جراحی ترمیمی بینی ، جراحی بینی گوشتی یا جراحی بینی استخوانی و… ) ، پوست بینی ، غضروف ها و… در نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار است با در نظر گرفتن تمامی این موارد ، جراح بینی شما را از نتیجه جراحی بینی آگاه خواهد ساخت.

در نمونه های عمل بینی طبیعی ، نیمرخ معمولا صاف و یا با قوس کمی همراه است و به فرم بینی های عروسکی انحنا زیادی ندارد .ولی در کنار آن،طول بینی ، ارتفاع بینی و حجم کلی بینی زیبایی لازم را به چهره برگردانده است.و نظر بیمار بر حفظ چهره طبیعی اش رعایت خواهد شد.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button