ورم بعد از جراحی بینی گوشتی

ورم بعد از جراحی بینی گوشتی

بعد از جراحی بینی تورم کاملا طبیعی است به علاوه میزان کبودی خفیفی در زیر چشم ها در هفته اول بعد از جراحی نیز وجود خواهد داشت که با گذشت زمان کاملا رفع خواهد شد. ورم بعد از جراحی بینی گوشتی به مراتب بیشتر از بینی های استخوانی است.
میزان کبودی زیر چشم و ورم بینی به اقدامات و تغییراتی که جراح بینی در زمان عمل جراحی انجام داده است وابسته است همچنین جنس پوست بینی فرد و استخوانها در میزان ورم و کبودی نقش بسزایی دارند
پماد های ضد التهاب و آنتی بیوتیک در صورت تشخیص پزشک تجویز خواهد شد تا باعث کاهش تورمات گردد . توصیه میشود مصرف آب کرفس و آب آناناس به کوتاه تر شدن دوره نقاهت بعد از جراحی کمک خواهد کرد
همچنین توصیه میشود برای رفع سریعتر تورمات ناشی از جراحی ، از به پهلو خوابیدن بپرهیزید و به صورت سر بالا بخوابید .میتوانید دو بالشت در کناره های سر خود بگذارید تا اجازه چرخیدن به سر شما ندهد.
تا 2 الی 3 روز بعد از جراحی زیبایی بینی توصیه میشود کمپرس یخ بر روی چشم ها گذاشته شود تا کبودی و ورم دور چشم برطرف گردد.کمپرس یخ را بر روی پیشانی نگذارید چون احتمال ایجاد بروز سر درد وجود دارد.
سعی کنید اجسام سنگین را جا به جا نکنید چرا که به سر فشار زیادی وارد خواهد کرد.
به هیچ عنوان ضربه به بینی شما نباید وارد شود.چرا که بینی تازه جراحی شده انعطاف پذیر بوده و ممکن است بر اثر ضربه فرم بینی تغییر کند.

ورم بعد از جراحی بینی
فرم بینی های گوشتی

فرم برخی از بینی ها به صورت افتاده و پهن است در حالیکه پوست بینی نازکی دارند. غضروف این بینی ها باعث بدفرمی شکل بینی شده است که نباید این بینی ها را با بینی گوشتی یکسان در نظر گرفت.

بهترین بینی ها برای جراحی

بهترین بینی ها جهت جراحی، بینی های با پوست ضخامت متوسط است چرا که اگر پوست بینی نازک تر باشد تمام تغییرات زیر پوست و تراشه هایی که توسط جراح زیبایی بینی انجام میگیرد با تمام ظرافت نمایش خواهد داد در نتیجه هرگونه عدم تقارن و … را نیز نمایش خواهد داد.چنانچه پوست بینی چرب و کلفت باشد نمیتوان از آن توقع بینی های فانتزی و عروسکی و یا اصطلاحا سر بالا داشت این بینی ها میتوانند تبدیل به بینی های طبیعی و خوش فرمی شوند که با تقویت غضروف مناسب احتمال برگشت آن به صفر میرسد.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button