دکتر بشارتی زاده

جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی ، پلاستیک بینی و صورت

رتبه سوم بورد تخصصی کشور
با شماره نظام پزشکی :61898
صفحه اینستاگرام دکتر بشارتی زاده

instagram-logo-icon

فیلم نمونه کارهای دکتر روزینا بشارتی زاده

جراحی بینی

تناسب و زیبایی بینی بسیار در جذابیت چهره فرد تاثیر دارد در نتیجه یک بینی نامتقارن کاملا زیبایی چهره را تحت تاثیر و مخدوش میکند و فرد به همین دلیل اعتماد به نفس پایین و در نتیجه فعالیت کمتری در جامعه خواهد داشت .نمونه تصاویر قبل و بعد از جراحی بینی را مشاهده میکنید که توضیحات کلی در ارتباط با نحوه جراحی بینی برخی از تصاویر خواهیم داد ولی این نکته مهم را فراموش نکنید که پوست بینی ، غضروف و ساختار کلی بینی هر فرد متفاوت است . در جلسه مشاوره جراح بینی ، دکتر بشارتی زاده در ارتباط با نتیجه جراحی بینی و فرم ایده آل بینی شما توضیح خواهند داد.
در نمونه تصاویر با نمای سه رخ ، برجسته دیده شدن و مشخص تر شدن گونه ها دیده میشود که بدلیل کوچکتر شدن و باریک شدن تیغه بینی گونه ها برجسته تر از قبل از جراحی بینی دیده خواهند شد مخصوصا رفع افتادگی نوک بینی باعث تناسب و استاندارد شدن فرم بینی خواهد شد.

تفاوت نوع بینی ها

در نمای نیمرخ اگر به نمونه تصاویر افتر بیفور در جراحی های بینی استخوانی توجه کنید قوزپشت بینی برداشته میشود و ارتفاع بینی از صورت به نسبت سایر اجزا صورت و شاخصه استاندارد آن کاهش داده خواهد شد.در بینی های طبیعی نیز به درخواست بیمار، یک قوس خیلی ملایم ایجاد میشود و با رفع نواقص بینی از جمله پهنای بینی ، قوز بینی  و…، نوک بینی خیلی بالا کشیده نمیشود تا ظاهر طبیعی بینی و جذابیت چهره حفظ شود. بر خلاف بینی های عروسکی و یا فانتزی که قوس و انحنای بیشتری دارند و نوک بینی تا حد مجاز به بالا کشیده میشود تا فرم عروسکی به چهره فرد ببخشد.

نتیجه جراحی بینی گوشتی

در نمونه تصاویر قبل از جراحی بینی گوشتی، مشاهده میکنید که بینی تیغه مشخص ندارد و از روبرو حالت پهن و بزرگی بینی دیده میشود و نوک بینی متورم و بی فرم است .بینی های گوشتی پوست بینی چرب و ضمختی دارند وبه همین دلیل جراحی اینگونه بینی ها بسیار سختتر از جراحی بینی استخوانی است و چرا که این پوست چرب و کلفت این بینی ها ،ظرافت و تراش مهارت جراح بینی را به سختی نمایش خواهد داد.بنابراین بینی نیاز به تقویت غضروف دارد تا بعد از جراحی ، بینی به حالت قبل برنگردد و یا نوک بینی دچار افتادگی نشود.
در جراحی بینی گوشتی بعد از عمل تیغه بینی توسط خطوط موازی مشخصاً باریک شده و نوک بینی از حالت پهن و بی فرم خارج شده و متناسب با تیغه بینی جراحی میشود

ترس از نتیجه جراحی بینی

افرادی که ترس از خوب نشدن نتیجه جراحی بینی گوشتی خود دارند میتوانند با مشاهده نمونه اعمال جراحی بینی گوشتی انجام شده در گالری تصاویر، در دراز مدت نتیجه جراحی اینگونه بینی ها را مشاهده کنند. چرا که برخی از تصاویر قبل و بعد از جراحی بینی سالها بعد از عمل، مجدد تصویر برداری شده است تا زیبایی بینی و برگشت ناپذیری بینی را دراز مدت در چهره فرد به نمایش در آورد.

جلسه آنلاین مشاوره

پیشنهادی که برای شما عزیزان داریم شما میتوانید به صورت انلاین تصاویر از نماهای مختلف بینی خود را در صفحه اینستاگرام دکتر بشارتی زاده به ادرس drbesharatizadeh@ ارسال فرمایید تا در اولین فرصت پاسخ دکتر بشارتی زاده را برایتان ارسال کنیم