چسب توصيه شده پس از عمل بيني

نحوه چسب توصيه شده پس از عمل بيني :

چسب توصيه شده پس از عمل بينی : افراد براي راضي شدن از ظاهر بيني و رفع اختلالات آن جراحي بيني انجام مي دهند.اغلب پس از عمل جراحي بيني به مراقبتهاي پس از عمل نياز است.

در صورت بي توجهي به اين مراقبت ها و عدم انجام درست مراقبت ها در بهبودي كامل  فرد ممكن است مشكلاتي پيش آيد.بعد از انجام عمل جراحي براي منقبض شدن پوست اطراف بيني بايد به بيني به دستور پزشك چسب زده شود.چ

سب زدن به كساني كه داراي پوست معمولي و يا ضخيم هستند بيشتر توصيه مي شود زيرا در اين افراد پوست زماني بيشتر براي انقباض نياز دارد. به علاوه چسب زدن از تشكيل بافت زخم نيز جلو گيري مي كند.

پس از عمل چسب زني به بيني توصيه مي شود و براي رسيدن به نتايج مطلوبتر اين چسب زني تا چند ماه ادامه مي يابد. در این مقاله به موضوع ” چسب توصيه شده پس از عمل بيني ” اشاره خواهیم کرد . ( چسب توصيه شده پس از عمل بينی )

چسب-توصيه-شده-پس-از-عمل-بيني-300x300

دو فايده ي چسب زدن بيني :

استفاده از چه نوع چسبي توصيه مي شود؟

بهتر است افراد از حدودا يك و نيم سانتي متر از نوار چسب هاي پزشكي ساخته شده از كاغذ را مورد استفاده قرار دهند.اين نوار چسب ها در داروخانه ها قابل تهيه مي باشند و قيمت پاييني هم دارند.

مدل و مارك پيشنهاد شده چسب بيني :

مدل  و مارك هاي گوناگوني در بازار وجود دارد كه جنس، رنگ، سايز و كيفيت آنها با هم متفاوت مي باشد. بر اساس تجربه (بدون نفع شخصي) يكي از بهترين اي چسب ها كه قابل تهيه از دارو خانه ها مي باشد ، چسب ضد حساسيت 1.25 سانتيمتري توليد شركت ميكروپور مي باشد. ( چسب توصيه شده پس از عمل بينی )


نحوه ي درست چسب زدن چسب توصيه شده پس از عمل بيني:

1.ابتدا بيني و گونه هايتان را با آب ولرم و صابون بشوييد ويا به وسيله ي پنبه الكل بماليد و پاك كنيد. سپس نم پوست را با حوله  بگيريد و صبر كنيد كه كامل خشك شود.

2.سپس از يك نوار چسب مناسب استفاده كنيد و بر اساس اندازه بيني تان 10 الي 12 سانت از آن را جدا كرده و به شكل هلالي در آوريد. آن را به زير بيني چسبانده طوري كه سوراخ ها بيني را بپوشاند. وسط نوار در زير بيني قرار مي گيرد و بقيه آن را بالا بياوريد.لبه هاي نوار را تا نزديكي چشم بالا بياوريد.اين گونه چسب زدن از افتادگي نوك بيني جلو گيري مي كند.

3.حال سه تكه نوار 3تا 5 سانتي جدا كرده و روي عرض بيني قرار دهيد طوري كه مقداري از هر تكه چسب در زير تكه ي ديگر باشد.

4.بار ديگر يك تكه چسب به صورت عرضي روي بيني بچسبانيد و آرام آن را بماليد تا خوب روي لايه هاي قبلي قرار بگيرد.

5.در آخر تكه ي كوچك چسب را كه بيرون زده ب وسيله ي قيچي جدا كنيد.

طريقه ي جدا كردن چسب:

در صورتي كه بتوانيد براي شل شدن چسب هاي متصل شده از محلول استفاده كنيد خيلي مفيد مي باشد. براي گرفتن سر چسب ها مي توانيد از وسايلي مانند موچين استفاده كنيد. انتهاي چسب را خيلي آرام گرفته و180 درجه برگردانيد و كندن چسب هارا به همين منوال ادامه دهيد. ( چسب توصيه شده پس از عمل بينی )

نظرات بسته شده است.

Call Now Button