دکتر روزینا بشارتی زاده

جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی ، پلاستیک بینی و صورت

رتبه سوم بورد تخصصی کشور با شماره نظام پزشکی : 61898
کانال آپارات

کانال آپارات دکتر بشارتی زاده

فیسبوک

فیسبوک دکتر بشارتی زاده

اینستاگرام

اینستاگرام دکتر بشارتی زاده

توییتر

توییتر دکتر بشارتی زاده

[huge_it_gallery id="2"]

جراحی بينی دکتر روزینا بشارتی زاده

امروزه در كشور ما جراحی بينی از رايج ترين عمل های جراحی مي باشد.چرا که افراد از همه اقشار جامعه به ظاهر و زيبايي بينی و در نهایت زیبایی چهره خود توجه دارند. که درصد انجام اين جراحي در كشور ما به نسبت ساير جوانع به ميزان چشمگيري بالاتر است و زيبايي طلبي مردم كشور ما را نمايان ميسازد

به این نکته مهم توجه داشته باشید با انتخاب جراح بینی متبحر و با مهارت و تجربه کافی علاوه بر حفظ زیبایی بینی از پیامدهای احتمالی و عوارض جراحی همچون مشکلات تنفسی ، برگشت پذیری بینی ، افتادگی نوک بینی و … دور بمانید چرا که به وجود آمدن یکی از این عوارض ، زندگی شما را از دید هزینه و زمان و… به مخاطره خواهد انداخت و نیاز به جراحی بینی ترمیمی پیدا خواهید کرد.

جراح بینی ، نوع بینی شما را ( نیاز به جراحی بینی گوشتی ، جراحی بینی استخوانی و …) در زمان مشاوره آنالیز و بررسی خواهد کرد به علاوه برای داشتن بینی زیبا و ایده آل بررسی مشخصه های دیگر همچون میزان ضخامت  پوست بینی ، غضروف بینی و… در نتیجه جراحی بینی موثر است آنالیز تمام این موارد در زمان مشاوره، شما را از نتیجه جراحی آگاه میکند.

قبل از جراحی یبینی

قبل از جراحی بینی با تشکیل پرونده در مطب و بررسی سابقه بیماری و مصرف داروهای بیمار ، آزمایشات لازم جهت انجام جراحی تجویز خواهد شد. به علاوه مراقبت ها و نکات قبل از جراحی بینی همچون ناشتا بودن از 8 ساعت قبل از جراحی بینی ، حمام کردن بیمار (3 الی 4 روز تا زمان برداشتن گچ بینی نمیتوانید حمام کنید) ، بودن یک همراه در کنار بیمار و … توصیه خواهد شد

بعد از جراحی بینی

قبل از جراحی بینی توصیه های لازم و مراقبت های بعد از جراحی به بیمار و همراه آن توصیه خواهد شد. از این موارد میتوان به مصرف داروهای تجویز شده جراح بینی ، استفاده از کمپرس یخ ، رعایت رژیم غذایی و… اشاره کرد.
دکتر بشارتی زاده به دلیل حساسیت بالا بر جراحی هایی که انجام میدهند بنا به نوع بینی 4 – 6 هفته به بیمار توصیه میکند که به مطب مراجعه کنند.تا از روند بهبودی و نحوه صحیح چسب زدن بیمار مطمئن شود و هر بار نحوه صحیح چسب زدن بینی را به بیمار  آموزش میدهد.