تزریق چربی

تزریق چربی به صورت

علائم پیری در طول زمان به دلیل اشعه خورشید، وراثت و روش زندگی قابل رویت است و از دیگرعلائم زودرس آن ایجاد چین و چروک و کاهش حجم پوست می باشد با تزریق فیلرها به صورت غیر جراحی می توان کاهش حجم را جبران کرد و این خطوط را ازبین برد . اگر شما تمایل دارید که ظاهرتان جوان تر گردد و خطوط چین و چروک صورتتان  از بین برود ،  تزریق چربی که در واقع نوعی فیلر یا حجم دهنده طبیعی است ، برای شما توصیه می شود  .

تزریق فیلرها ( که بهترین پر کننده ، تزریق چربی است )  برای فرد امکانات  ذیل را فراهم می نمایند :

 • ضخیم کردن لب ها
 • بهبود طرح صورت ( گونه و چانه )
 • کاهش خطوط و چین و چروک های پوست
 • بهبود بخشیدن به ظاهر فرورفته ( اسکارها – زخم ها )

تزریق-چربی

 

تزریق فیلرها به گونه های متفاوتی انجام می شوند :

 • کلاژن : تزريق كلاژن كارايی مناسبی ندارد و امروزه كنار گذاشته شده است .
 • هیالورونیک اسید : یک ماده طبیعی بدن می باشد ،  برای برجسته کردن لب و پرکردن چین و چروک پوستی ( چین نازولابیال ) مناسب می باشد .
  این ماده برای پرکردن چین و چروک های سطحی و یا فرورفتگی های پوستی ( در محل آسیب پوست ) مناسب بوده و اگر با كيفيت خوب تهيه شود تا یک سال ، ماندگاری آن دوام خواهد داشت  .
 • هيدروكسي اپاتيت : یک ماده طبیعی معمولی بدن می باشد که بیشتر در استخوان ها دیده می شود و فرمول آن مثل ژل است و هم چنین  دارای نوع فیلر سنگین می باشد .  این فیلر برای از بین بردن چین و چروک های عمقی ( نازولابیال ) مناسب است . البته از این فیلر برای از بین بردن خطوط ماریونت ، خط اخم ، برجسته سازی ناحیه گونه و دیگر نواحی صورت هم استفاده می گردد .

تزریق چربی

 •  چربی انسانی :  تزریق چربی با این تکنیک  انجام می شود :  چربی از بدن خود فرد گرفته و دوباره به خود فرد تزریق می گردد .  بــرای پــرکردن صورت ، پرکردن چین های عمقی و بـرجسته سازی مناطق مختلف صورت ( مثل گونه ) مناسب است و نياز به ليپوساكشن ندارد در تزریق چربی انسان ، از سرنگ ٥٠ سي سي وكيوم دار قوي استفاده مي شود و چربي مورد نياز براي تزريق به صورت تامین می گردد . نتایج و ماندگاری آن در بعضی از افراد یک سال و یا بیشتر و متغیر می باشد . ( می توان مقداری از چربی را ذخیره نمود ، البته نتایج ذخیره سازی به خوبی نوع تازه آن  نمی باشد . )
  در پایان نیز باید گفت در برخی از افرادی که جراحی بینی یا جراحی چانه انجام می دهند ، با تزریق چربی در گونه و یا چانه می توان تناسب بیشتری میان اعضای صورت ایجاد نمود و به دریافت نتیجه بهتر و رضایت بخش از نتیجه جراحی بینی کمک کرد .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button