جراحی بینی شبیه به یک عکس

جراحی بینی شبیه به یک عکس

جراحی بینی شبیه به یک عکس : گاهی افراد متقاضی جراحی بینی با ارسال عکس برای جراح بینی میخواهند که شبیه به عکس مورد پسندشان جراحی شوند.عکس بینی ارسالی میتواند نمونه یک بینی زیبا و ایده آل باشد ولی باید توجه داشت که سایر عوامل تاثیر گذار بر جراحی بینی فرد متقاضی نیز همسطح و مشابه فرد در تصویر الگو باشد.
عواملی همچون پوست بینی ، نوع بینی ، غضروف بینی ، تناسب چهره (نسبت بینی به سایر اجزا صورت) ، سن و … در نتیجه بینی تاثیر گذار است . تمام این موارد در جلسه مشاوره بررسی و نتیجه بینی جراحی شده به فرد متقاضی اعلام خواهد شد. در نتیجه تنها توصیه ای که به این عزیزان گفته میشود مراجعه حضوری و آنالیز تمام موارد ذکر شده است. تا نتیجه قطعی و با تصویر های فوتوگرافی استاندارد از تمام نماهای بینی بررسی گردد.

انتخاب جراح بینی

معیار و هدف اصلی جراح بینی ، دکتر بشارتی زاده ، حفظ سلامتی و زیبایی بینی در طی سالهای بعدی زندگی بیمار است . چرا که تنها کسب نتایج مثبت اولیه در ماه های ابتدایی بعد از جراحی بینی کافی نیست و باید با گذشت زمان مشکلی برای زیبایی بینی و تنفس بیمار رخ ندهد و نتیجه جراحی با مرور زمان شکیل تر ، تراش خورده تر و طبیعی تر بنظر برسد. ( جراحی بینی شبیه به یک عکس )
این موارد از نکات پر اهمیت در انتخاب جراح بینی قابل اعتماد است تا ارزش جراحی بینی انجام شده را بالا برد. و کیفیت جراحی را در طولانی مدت نمایش دهد.

عمل بینی

شاخصه های مورد بررسی در زمان مشاوره

همانطور که قبلا ذکر شده است نوع بینی ها متفاوت است برخی بینی ها گوشتی ، برخی غضروفی و استخوانی میباشد . به علاوه وجود انحراف بینی ، کجی بینی و … در زمان مشاوره مورد بررسی قرار خواهد گرفت . برخی از افراد از پولیپ بینی رنج میبرند و تقاضای درمان آن به همراه جراحی زیبایی بینی دارند که جراح بینی با تشخیص آن میتواند به رفع پولیپ همزمان با جراحی زیبایی بینی بپردازد.
پوست بینی و غضروف ها از مهمترين  مشخصه هایی است که در زمان مشاوره توسط جراح بینی مورد بررسی قرار میگیرد. چرا که تاثیر بسزایی بر نتیجه عمل جراحی بینی بیمار دارد . جراح بینی با آنالیز تمامی موارد شما را از نتیجه عمل آگاه خواهد ساخت تا  در نتيجه عمل يك بینی زیبا و متناسب با چهره شما بدست ايد كه ميتواند جذابیت چهره شما را چندین برابر کند.

جراحی بینی

نظرات بسته شده است.

Call Now Button