جراحی بینی عروسکی

جراحی بینی عروسکی

اگر مایل هستید تا جراحی بینی عروسکی انجام دهید ، لازم است تا حتماً با پزشک تان در میان بگذارید . در یک بینی زیبا و خوش فرم ، زاویه میان لب وبینی فرد ، 90 درجه است ولی تا حدود زاویه 105 درجه نیز جزو بینی های زیبا به حساب می آید . در بینی زیبا با فرم طبیعی زاویه 90 درجه می باشد . در صورتی که جراح بینی یک زاویه  105 درجه میان لب وبینی ایجاد نماید ، فرم بینی به شکل عروسکی خواهد شد . البته هر دو زاویه در حالت استاندارد قرار دارد .

به طور کلی در رابطه با زیبایی صورت و اعضای آن یک سری استاندارد های جهانی تعریف شده است . در واقع تحت تاثیر رسانه های جمعی ، با نزدیک شدن فرهنگ ها ، استاندارد های زیبایی جهانی شده است . این استاندارد ها بر مبنای تجزیه و تحلیل فرم صورت زیباترین اشخاص انتخاب شده است . استاندارد زیبایی بینی نیز بر مبنای اندازه ، فرم و زاویه های اجزای بینی نسبت به یکدیگر و نسبت سایر اعضای صورت ، مشخص و تعریف شده است .

جراحی بینی عروسکی

یکی از مهم ترین علل مراجعه به جراحان بینی ، کوچک کردن بینی است ، اما باید در نظر داشت که تا چه حد این کوچک شدن ، به زیبایی صورت تان می افزاید و باید به این موضوع توجه کرد که لازم است ، اعضای صورت با هم تناسب داشته باشند ، تا چهره تان زیبا به نظر بیاید .

برای اینکه بدانید آیا شما کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی هستید یا خیر ، باید گفت : کوچک کردن بینی برای کسانی که سایز بینی شان با صورت شان تناسب ندارد و بزرگ تر از حد طبیعی می باشد . ضمناً تا حدی می توان بینی را کوچک کرد که به عملکرد بینی آسیبی نرسد .

 

درباره نویسنده

نظرات بسته شده است.

Call Now Button