جراحی بینی غضروفی

جراحی بینی غضروفی

در صورتی که ساختمان هرمی فرم بینی ، از غضروف و ساختمان استخوانی آن پوست نازکی داشته باشد بینی غضروفی نامیده می شود و جراحی زیبایی این بینی را ، جراحی بینی غضروفی یا جراحی بینی استخوانی می نامند . جراحی بینی غضروفی ، به منظور بر طرف نمودن ایرادات ظاهری ساختمان غضروفی – استخوانی بینی انجام می شود .

besharatiجراحی-بینی-غضروفی-300x300

بینی غضروفی دارای پوستی نازک با انعطاف بالا می باشد . لذا جراح می تواند تغییرات بیشتر و بهتری را جراحی بینی می تواند اعمال نماید و قدرت مانور وی برای  ایجاد تغییر بیشتر می باشد و تراش های زیبا تری را به وجود آورد .

بیشترین دلیل مراجعه ی افراد برای جراحی بینی غضروفی ، بر طرف کردن قوز روی پل بینی می باشد که ، باعث شده تا چهره ی فرد زیبایی خود را نداشته باشد ، چرا که با توجه به این که بینی در مرکز صورت قرار گرفته است ، زیبایی بینی زیبایی کل چهره را تحت تاثیر قرار می دهد .

بینی غضروفی دارای ساختمان  غضروفی – استخوانی بسیار محکم بوده و در مقایسه با بینی گوشتی ، چربی آن کمتر است .

لازم به ذکر است که به دلیل نازکی پوست بینی ، میزان ورم پس از جراحی بینی غضروفی کمتر است . زخم های ناشی از جراحی با سرعت بیشتری بهبود می یابد و دوران نقاهت بعد از جراحی بینی کوتاه تر است و در نهایت نتیجه حاصل از جراحی بینی نیز زود تر قابل مشاهده خواهد بود .

در شرایط عادی می شود گفت که جراحی بینی غضروفی به مراتب راحت تر از جراحی بینی گوشتی است و به طور معمول نتیجه حاصل از جراحی با رضایت بیشتری از سوی بیمار همراه است . البته لازم به ذکر است دریافت نتیجه مطلوب بیش از هر چیز به مهارت جراح بینی و تکنیک های به کار رفته ، بستگی دارد .

 

نظرات بسته شده است.

Call Now Button