بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی کیست ؟

امروزه جراحی بینی شایع ترین عمل جراحی زیبایی است که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و افراد به دنبال انتخاب بهترین جراح بینی هستند.

برای انتخاب بهترین جراح بيني می توانید بهترین جراح بيني را در سایت رسمی انجمن جراحان بینی پیدا کند و با انتخاب جراح بینی با تجربه نتایج مطلوب و مورد رضایتی را حاصل نمود.

جراحی بینی ، به منظور بهبود ایرادات ظاهری و در عین حال حفظ عملکرد طبیعی تنفسی بینی و تناسب فرم بینی با دیگر اجزای صورت انجام می شود.

اگر جراحی بینی اولیه با ایجاد اختلالی در جراحی زیبایی بینی انجام شود فرد بالاجبار برای دومین بار باید به جراحی بینی ترمیم ثانویه بینی اقدام نماید تا بتواند عملکرد طبیعی بینی خود را بازیابد.

می توان گفت که عمل جراحی بینی از تصمیمات مهم و سرنوشت ساز در زندگی فرد است چرا که جراح بینی اگر اصول مهم جراحی زیبایی بینی را رعایت نکند مشکلات اساسی در عملکرد طبیعی و تنفسی بینی فرد ایجاد خواهد شد.

بهترین جراح بینی

خصوصیات بهترین جراح بيني چیست ؟

جراح بینی سلامت فرد را بدون در نظر گرفتن مسائل مالی اولویت کار خود قرار دهد.

برای انتخاب بهترین جراح بینی می توان به مطب مراجعه کنید و نمونه کارهای جراح بینی که در مطب وجود دارد را مشاهده کنید و با بیماران قبلی جراح بینی که در فواصل زمانی مختلف مراجعه می نمایند و میزان رضایت از نتیجه عمل بینی افراد را مورد بررسی قرار دهید.

جراح بینی خوب ، افراد را در جریان تغییرات حین عمل بینی قرار می دهد و توصیه های قبل و بعد از جراحی بینی را به اصلاع می دهد.

جراح بینی دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی در اختیار فرد قرار می دهد تا با دید بازتر و آگاهانه عمل زیبایی بینی را انجام داد.

جراح بینی خوب به سلیقه و خواسته فرد توجه داشته و بهترین روش را برای جراحی بینی انتخاب می کند که زیبایی و حفظ تناسب بین اجزای بینی عملکرد طبیعی بینی را اولویت قرار دهد.

جراح بینی با تجربه ، توانایی انجام انواع جراحی بینی استخوانی و بینی گوشتی را دارد و جراحی بینی را با حفظ اسکلت و ساختار بینی و تقویت غضروف بینی انجام می دهد تا نتیجه جراحی بینی به مدت طولانی ماندگار باشد.

بهترین جراح بيني در عمل جراحی بینی اندازه ظاهر بینی را متناسب با استخوان بندی و آناتومی ساختاری صورت تغییر می دهد و زاویه بین لب بالا و بینی را به نحوی ایجاد خواهد نمود که با دیگر اجزای چهره همخوانی داشته باشد.

چگونه بهترین جراح بینی را انتخاب کنیم ؟

توجه داشته باشید که انتخاب بهترین جراح بینی ، دستیابی به نتیجه دلخواه و بهبودی کیفیت زندگی را تضمین می کند ؛ پس برای جراحی بینی عجله نکنید و انجام این عمل جراحی را به پزشکی محول نمایید که علاوه بر داشتن تخصص لازم در این زمینه ، تبحر کافی نیز در این راستا داشته باشد.

لازم به ذکر است که انجام جراحی بینی در صلاحیت پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، متخصصین گوش و حلق و بینی و متخصص جراحی فک و صورت می باشد.

جراحی بینی توسط دکتر بشارتی زاده بهترین جراح بینی تهران

در این جا باید متذکر شد که شما پیش از تحقیق درباره پزشک متخصص جراحی بینی ، باید هدف و انگیزه تان از این عمل جراحی را مشخص کنید.

داشتن انتظارات واقع بینانه و آگاهانه به شما کمک می کند تا در جلسه مشاوره بتوانید بهترین جراح بینی را انتخاب کنید.

از دیگر مواردی که در انتخاب جراح بینی می تواند کمک کننده باشد ، مشاهده عکس قبل و بعد از افرادی می باشد که توسط جراح مورد نظر شما تحت رینوپلاستی قرار گرفته اند.

شما با مشاهده تصاویر قبل و بعد از عمل ، چیزهای زیادی در مورد جراحی زیبایی بینی خواهید آموخت و در مورد جراح خود ، از جمله میزان علاقه وی به کار و مراقبت از بیماران ، اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

ناگفته نماند که از طریق گفتگو با بیماران حاضر در مطب و جویا شدن از آن ها در رابطه با نتیجه ای که از جراحی کسب نموده اند ، می توانید از انتخاب جراح بینی اطمینان حاصل نمایید.

مشاوره قبل از جراحی بینی

در جلسه مشاوره قبل از عمل بینی ، باید با جراح خود در مورد انتظارات و توقعاتی که از جراحی بینی دارید ؛ صحبت کنید.

جراح بینی موظف است به تمامی سوالات و ابهامات زیباجویان پاسخ دهد و در صورتی که توقعی غیرمعقول از نتیجه رینوپلاستی دارید ؛ آن ها را از انجام جراحی بینی منصرف سازد.

در جلسه مشاوره قبل از عمل بینی ، جراح در مورد سابقه پزشکی بیمار ( داروهایی که درحال حاضر مصرف می کند ، داروهایی که به آن ها حساسیت دارد و جراحی هایی که انجام داده ) سوالاتی می پرسد.

جراح بینی در جلسه مشاوره ، استخوان ها و غضروف های بینی و نیز تناسب بینی با اجزای صورت را بررسی می کند.

جراح بینی در این جلسه ، به منظور مقایسه فرم بینی قبل و بعد از عمل ؛ از زوایای مختلف بینی عکس هایی می گیرد و آن ها را ضمیمه پرونده بیمار می نماید.

اقدامات قبل از جراحی بینی

آمادگی پیش از جراحی بینی ، بیش از هر چیز در گرو انتخاب بهترین جراح بینی می باشد که پیشتر به نحوه انتخاب آن اشاره داشتیم.

به طور کلی رعایت اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی بینی ، جهت بهتر سپری کردن روند بهبودی و دستیابی به نتایج مطلوب توصیه می شود.

  • قبل از جراحی بینی ؛ جراح در راستای تعیین عفونت ، کم خونی یا اختلال لخته شدن خون ، گلوکز خون و تشخیص کم خونی ؛ برای بیمار آزمایش خون تجویز می نماید.

با توجه به نتایج آزمایش خون و وضعیت سلامت عمومی فرد ، ممکن است به آزمایش دیگری نیاز باشد.( پزشک ممکن است برای بررسی وضعیت ریه ها و قلب ، نوار قلب و اسکن اشعه ایکس تجویز کند.

  • آزمایش بارداری برای زنان پیش از جراحی بینی ، یک الزام است. اگر فردی باردار باشد ، معمولا جراحان عمل را به تعویق می اندازند.

سایر اقدامات قبل از جراحی بینی

  • از 2 هفته قبل از عمل بینی ، به هیچ عنوان نباید دخانیات و محصولات حاوی نیکوتین مصرف کنید. نیکوتین ، رگ های خونی را منقبض می کند ؛ در نتیجه اکسیژن و خون کمتری به بافت های در حال بهبود می رسد.
  • آسپرین ، داروهای ضد التهاب و مکمل های گیاهی باعث افزایش خونریزی می شود ؛ لذا از دو هفته پیش از جراحی بینی باید از مصرف آن ها خودداری نمایید.
  • شب قبل از جراحی بینی ، ناشتا باشید و از 8 ساعت قبل از عمل چیزی نخورید و ننوشید.
  • در روز جراحی بینی ، لباس راحت و گشاد جلوباز بپوشید تا پس از عمل و در زمان پوشیدن لباس به بینی تان فشار وارد نشود.
  • در روز عمل ، از آرایش صورت و چشم و لاک زدن خودداری کنید.
  • در روز جراحی ، حتما باید یک نفر همراه داشته باشید.

در پایان باید متذکر شد که در صورت ابتلا به عفونت های تنفسی ، تب ، سرفه ، گلودرد ، سرما خوردگی ، تبخال و نارسایی خون مانند بیماری هموفیلی ؛ جراحی بینی را تا زمان بهبودی به تاخیر بیاندازید.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button