نکات مهم در مورد جراحی بینی

نکات مهم در مورد جراحی بینی

در عمل جراحی بینی باید به چند اصل مهم توجه داشت تا بتوان به نتیجه مطلوب و دل خواه تان در جراحی زیبایی بینی دست پیدا کنید .  در این مقاله به نکات مهم در مورد جراحی بینی می پردازیم .

نکات مهم در مورد جراحی بینی

عمل جراحی زیبایی  بینی را می توان موفق خواند ، که در آن عملکرد تنفسی و بویایی بینی آسیبی نبیند و به زیبایی بینی بیافزاید و منجر به بهبود زیبایی چهره شود.

در عمل جراحی بینی پنج اصل مهم برای رسیدن به یک بینی ایده آل نیاز است :

اولین و مهم ترین اصل ، انتخاب جراح مجرب می باشد ، چرا که یک بار ممکن است که جراحی بینی خوب انجام شود و اقدام به عمل های ثانویه و ترمیمی بسیار دشوار خواهد بود .

طبیعی بودن بینی در صورت : به هیچ عنوان جراح تان را برای اینکه مطابق سلیقه شما و یا شبیه به یک عکس جراحی کند ، تحت فشار قرار ندهید ، زیرا جراح بینی باید تناسب بینی با سایر اعضای چهره را در نظر بگیرد .

محافظت از عملکرد بینی : در صورتی که جراحی بینی به عملکرد تنفسی شما آسیب بزند ، دیگر زیبایی ظاهری بینی ارزشی نخواهد داشت و عواقب جبران ناپذیری را به همراه خود دارد .

تناسب بینی مهم است نه کوچک کردن بینی : عمل جراحی زیبایی بینی صرفاً به معنای کوجک نمودن بینی نیست و منظور از زیبایی تناسب بینی با دیگر اعضای صورت می باشد . گاهی در برخی افراد لازم است تا بینی کمی بزرگتر شود ( مانند افراد ژاپنی )

تامل در تصمیم گیری : از جراح تان بخواهید با کم ترین تغییر ، بیشترین زیبایی را به چهره شما ببخشد . برای کوچک کردن پره های بینی خیلی اصرار نکنید ، چرا که بهترین حالت پره های بینی معمولاً فرم طبیعی آن ها است .

 

نظرات بسته شده است.

Call Now Button